Zápisy do kurzů v novém semestru probíhají do 17.2.2014.

Kurzy angličtiny pro děti v Hradci Králové s kvalifikovanými lektory a rodilými mluvčí. Zápis do kurzů právě probíhá.

Jazykový kurz: Angličtina: Příprava ke Cambridge zkouškám

Obecné informace
Učebnice a dosažená úroveň
Váš učitel(-ka)
Kde budete studovat
Bonusy zdarma
Váš učitel(-ka)

Ian Benson
Úroveň kurzu: Příprava ke Cambridge First (FCE)
Čas kurzu: ÚT 16:30 - 18:00
Učebna: Jazyková učebna 1, číslo dveří 116, 1.patro
Cena za semestr: 2890.00 Kč
Učebnice: Compact First
Zkouška: FCE - jazyková zkouška Cambridge FCE
Dosažená úroveň dle EU: B2
Poslech: Rozumím rozsáhlému projevu nebo přednášce a porozumím dokonce i náročné debatě na celkem známé téma. Rozumím většině televizních zpráv a programům s aktuální tematikou. Rozumím většině filmů v běžném dialektu.
Komunikace: Dokážu komunikovat natolik plynule a spontánně, že se mohu domluvit s rodilým mluvčím. Dokážu se aktivně zapojit do diskuse na známé téma, vysvětlit své názory a podpořit je argumenty.
Ústní projev: Umím podat jasný a podrobný popis týkající se velkého množství témat souvisejících s oblastí mých zájmů. Dokážu vysvětlit své stanovisko k aktuální problematice, objasnit výhody a nevýhody různých alternativ.
Písemný projev: Umím podat jasný a podrobný popis týkající se velkého množství témat souvisejících s oblastí mých zájmů. Dokážu vysvětlit své stanovisko k aktuální problematice, objasnit výhody a nevýhody různých alternativ.

Učebnice

Compact First

Compact First provides B2-level students with thorough preparation and practice of the grammar, vocabulary, language skills, topics and exam skills needed for success in Cambridge English: First, previously known as Cambridge First Certificate in English (FCE). Ten units cover all five exam papers, focusing on one part of each paper in each unit.

Zkouška

FCE - jazyková zkouška Cambridge FCE

FCE je zkouška pro ty, kteří umí používat psanou a mluvenou formu angličtiny v každodenních situacích na pokročilé úrovni. Je ideální zkouškou pro osoby, které chtějí používat anglický jazyk pro pracovní a studijní účely. Certifikát FCE, jež po úspěšném absolvování zkoušky získáte, je samozřejmě mezinárodně uznávaný. Již to samo o sobě přináší obrovskou výhodu při žádání o práci,avšak navíc FCE certifikát deklaruje, že jste "pokročilý uživatel", což znamená, že Vaše znalost angličtiny je na pokročilé úrovni B2. Proto Vás mohou zaměstnavatelé mnohdy upřednostnit před uchazeči, kteří FCE certifikát nevlastní. Proto neváhejte se přihlásit do našich kurzů a zúčastněte se FCE testů, které Vám po úspěšném absolvování vedle sebevědomí zvýší i Vaši konkurenceschopnost na trhu práce. A protože certifikátů, které o Vás říkají, že něco umíte a máte potřebné znalosti, není nikdy dost, podívejte se, kdy se konají další FCE zkoušky.


Váš učitel(-ka)
Ian Benson

Učebna

Certifikace jazykové školy

Evropská jazyková cena Label
Evropská jazyková cena LABEL
URS ISO certifikace
Certifikace jazykové výuky ISO 9001, 14001, 27001
Jsme jazyková škola se statutem středoškolského studia
Denní pomaturitní studium dle vyhlášky MŠMT
Cambridge univerzity press
Cambridge certifikace obsahu jazykové výuky
Heubert cerifikace výuka německého jazyka
Hueber certifikace jazykové výuky němčiny
E-learningové jazykové kurzy LANGMAster
LANGMaster certifikace e-learningové jazykové výuky
Asociace učitelů anglického jazyka
Akreditace Asociace učitelů anglického jazyka
Gramatika Cambridge Grammar of English British Council Innovation Awards 2007
Mezinárodně oceněná nejmodernější komunikativní výuka
Jazykový výukový program Face2Face
Výukový program gramatiky oceněný Britskou radou
Jazykové kurzy dle Společného referenčního rámce pro jazyky
Vyučujeme dle Společného referenčního rámce pro jazyky

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium angličtiny, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, YLE, IFCE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

Jazyková škola doporučuje

Naše jazyková škola doporučuje pro studium angličtiny výběr z kvalitních učebnic Cambridge University Press. Tyto knihy si můžete objednat v internetovém knihkupectví Cambridge. Dále doporučujeme tato internetová knihkupectví: www.ajshop.cz, www.bookshop.cz, www.ucebniceknihy.cz. Oxford University Press specializované knihkupectví s nabídkou učebnic OUP. Jazkové učebnice od nakladatelství Oxford University Press, Cambridge University Press a dalších. Internetové knihkupectví nabízející širokou škálu literárních žánrů. Knihy pro malé i velké čtenáře. Poezii, beletrii, mapy, turistické průvodce, to vše pod jednou střechou. Cambridge University Press specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Knihy krásné literatury pro celou rodinu. Macmillan specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Zjednodušená četba nakladatelství Penguin Readers.

Partnerské weby →
Odkazy, Jazyková škola - Esprogress Olomouc, Překlady a korektury textů, Práce, zaměstnání, Hotely, firemní akce a ubytování, Docházka online, Tuning autodoplňky Cartech, Čtyřkolky, Vzdělávací agentura - TSM, E-shop Dárek - dárky, dárkové zboží. keramika, Hasící přístroje, hydranty - Červinka, Izolace - stavebniny Prostějov, Půjčovna lešení - lešení Prenička, Pneu Frýda - nákladní pneumatiky, E-shop Hulman - obuv Tamaris, Kacper, Oliver, Lesta, Dřevostavby - PvMont, Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Pracovní oděvy - Zetra, Proutěné koše - Pedig, Plastimex Prostějov, Solární kolektory a panely - Quantum, Hry a herní konzole, Westranky - tvorba webových stránek, seo , Zdravá výživa, Reality Praha - Inzerce zdarma, Překlady textů, Plesové šaty , svatební šaty na míru i k zapůjčení, salony Praha, Brno, Liberec. Angličtina v Brně - Starfish School of English - škola angličtiny v Brně. Nabízíme firemní, dětské a privátní kurzy anglického jazyka pro Brno a okolí. Ghostshape - webdesign, tvorba www stránek a e-shopu NejNákup.cz vyhledávač zboží, eshopů a cen , Motocykly, motorky Yamaha Kde nakupujete? Stavebnice Jazyková škola NOISIS – výběr ze 40 jazyků! Povlečení, Klimatizace, Klimatizace MIDEA, Zájezdy německých CK , PlayGate.cz - programy a hry zdarma, 119.cz - servis PC, Krby Dvořák, Tvorba webových stránek Ostrava, Dovolená u moře, Výklad karet, Poker online, Recepty online, Poker stůl, Online hry zdarma, PR články, Překlady, korektury, tlumočení, Překlady textů, ZAHRAJTE si nejlepší hry na internetu!, Angličtina nepravidelná slovesa, Svatební kytice, AMK Finance - finanční poradenství a služby, kurz-za-sms.cz, kurz Word, kurz Excel, kurz PowerPoint, kurz Access, Inzerce - PROHLIDNI.CZ Bezplatný inzertní portál,tvorba www stránek..., Garnýže a záclonové tyče, Zateplení, Rok 2012 a další tajemství, Nábytek, Židle, Snowboard, Snowboardy
Copyright © 1998 - 2010 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.