Zápisy do kurzů v novém semestru probíhají do 17.2.2014.

Kurzy angličtiny pro děti v Hradci Králové s kvalifikovanými lektory a rodilými mluvčí. Zápis do kurzů právě probíhá.

Jazykové doučování na míru:

 

Hledáte kvalitní doučování pro Vás nebo Vaše dítě?
Jste skupiny a chcete získat výhodné doučování pro všechny členy?
Poždaujete jistotu kvalitní přípravu pod vedením kvalifikovaného lektora?
Je pro Vás důležité mít jistotu kvalitní a certifikované jazykové školy?
Chcete, aby Váš lektor měl k dispozici nejrozsáhlejší jazykovou knihovnu a mohl pohotově reagovat na Vaše potřeby?

Pak jsme zde pro Vás a rádi Vám s Vaším doučováním pomůžeme.


Pro koho:Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

Výuka je vhodná pro všechny, kteří se potřebují  rychle doučit na požadovanou zkoušku, test, maturitu, státní nebo univerzitní či mezinárodní jazykovou zkoušku nebo zlepšit své dosavadní výsledky v denním či dálkovém studiu. Jazykové doučování na míru je také vhodné pro pracující, kteří si potřebuji náhle upevnit různé konverzační či gramatické fráze. Vyžadujete-li profesionální přístup k získání potřebných znalostí, jsme tu právě pro Vás.
 

Výuka může být organizována individuálně nebo pro skupiny 2, 3, 4 nebo více studentů, kteří mají podobný problém a stejný cíl. Pokud jste sám/sama, můžete mít lektora pouze pro sebe a celý výukový program je optimalizován jenom pro Vás. Finanční náklady si sice hradíte sami, avšak všech smluvený čas mezi Vámi a lektorem je jen Vás. Pokud jste ve skupině, skládáte se na lektora a cenově je vše výhodnější, ale výukový program se optimalizuje s ohledem na celou skupinu.Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM


Výhodou doučování sestaveného na míru je, že se přizpůsobí Vašemu tempu a lektoři se v ní zaměří právě na Vaše potíže (složení jazykové zkoušky, příprava pro situace v zaměstnání, zlepšení výsledků Vašeho dítěte, přijímací zkoušky, různé závěrečné jazykové zkoušky atd.). Sami si tedy můžete určit, kterým směrem půjde Vaše jazykové doučování.

Doučované jazyky:

Pro naše klienty realizujeme doučování v mnoha jazycích a specializacích s možností přípravy k mezinárodním, kvalifikačním, základním, středoškolských či univerzitním jazykovým zkouškám. Nejčastějšími doučovacími jazykovými kurzy jsou kurzy angličtiny, španělštiny a němčiny.

Rádi pro Vás zorganizujeme výuku i dalších cizích jazyků:Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

  • Francouzský jazyk
  • Španělský jazyk
  • Italský jazyk
  • Ruský jazyk
  • Bulharský jazyk
  • Portugalský jazyk
  • Indonéský jazyk
  • Holandský jazyk
  • Tibetský jazyk


Dále nabízíme specializované doučování v matematice pod vedením kvalifikované lektorky, která vyučuje na Univerzitě Hradec Králové.

Způsob výuky:

Doučování je vedeno kvalifikovanými a certifikovanými lektory z řad našeho lektorského týmu. Jedná se jak o zkušené české lektory, tak o rodilé mluvčí daného jazyka. Studium se opírá o vhodně zvolený akreditovaný výukový program dle pokročilosti a specializace kurzu. Výuka samotná pak může být všeobecná, zaměřená na rozličné zkoušky (maturita, VŠ , Cambridge, Goethe, Stanag, Státní jazyková zkouška, atd.) nebo odborně specializovaná (obchodní, turismus, hoteliéři a číšníci, doktoři, právnická angličtina, atd. dle Vašeho výběru).

Kdy výuka probíhá:

Doučování organizované na míru může probíhat ráno, v poledne či ve večerních hodinách, 1x až 5 x týdně 90 minut dle Vašich potřeb a dle dohody mezi Vámi a Vaším lektorem. Nemůžete-li například v ranních hodinách, není problém se s lektorem domluvit na odpoledne či večer.

Kde se vyučuje:

Nabízíme Vám výuku v našich moderních, nově zrekonstruovaných učebnách individuální výuky vhodné pro doučování na míru. Dle dohody ale výuka může probíhat např. ve Vašem zaměstnání nebo v jiných Vámi poskytnutých prostorách, např. u Vás doma nebo v kanceláři. I zde platí, že Vám naši lektoři výjdou co možná nejvíce vstříc.

Jak začít:

Prosím, v případě přání organizace doučovacích jazykových kurzů (pro jednotlivce či skupinu) kontaktujte naše kontaktní osoby.

Srdečně se na Vás těšíme.

Váš kolektiv lektorů a administrativní tým jazykové školy EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM.Nabídku pro Vás sestavil: Ing. Tomáš Morávek, ředitel jazykové školy

Certifikace jazykové školy

Evropská jazyková cena Label
Evropská jazyková cena LABEL
URS ISO certifikace
Certifikace jazykové výuky ISO 9001, 14001, 27001
Jsme jazyková škola se statutem středoškolského studia
Denní pomaturitní studium dle vyhlášky MŠMT
Cambridge univerzity press
Cambridge certifikace obsahu jazykové výuky
Heubert cerifikace výuka německého jazyka
Hueber certifikace jazykové výuky němčiny
E-learningové jazykové kurzy LANGMAster
LANGMaster certifikace e-learningové jazykové výuky
Asociace učitelů anglického jazyka
Akreditace Asociace učitelů anglického jazyka
Gramatika Cambridge Grammar of English British Council Innovation Awards 2007
Mezinárodně oceněná nejmodernější komunikativní výuka
Jazykový výukový program Face2Face
Výukový program gramatiky oceněný Britskou radou
Jazykové kurzy dle Společného referenčního rámce pro jazyky
Vyučujeme dle Společného referenčního rámce pro jazyky

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium angličtiny, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, YLE, IFCE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

Jazyková škola doporučuje

Naše jazyková škola doporučuje pro studium angličtiny výběr z kvalitních učebnic Cambridge University Press. Tyto knihy si můžete objednat v internetovém knihkupectví Cambridge. Dále doporučujeme tato internetová knihkupectví: www.ajshop.cz, www.bookshop.cz, www.ucebniceknihy.cz. Oxford University Press specializované knihkupectví s nabídkou učebnic OUP. Jazkové učebnice od nakladatelství Oxford University Press, Cambridge University Press a dalších. Internetové knihkupectví nabízející širokou škálu literárních žánrů. Knihy pro malé i velké čtenáře. Poezii, beletrii, mapy, turistické průvodce, to vše pod jednou střechou. Cambridge University Press specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Knihy krásné literatury pro celou rodinu. Macmillan specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Zjednodušená četba nakladatelství Penguin Readers.

Partnerské weby →
Odkazy, Jazyková škola - Esprogress Olomouc, Překlady a korektury textů, Práce, zaměstnání, Hotely, firemní akce a ubytování, Docházka online, Tuning autodoplňky Cartech, Čtyřkolky, Vzdělávací agentura - TSM, E-shop Dárek - dárky, dárkové zboží. keramika, Hasící přístroje, hydranty - Červinka, Izolace - stavebniny Prostějov, Půjčovna lešení - lešení Prenička, Pneu Frýda - nákladní pneumatiky, E-shop Hulman - obuv Tamaris, Kacper, Oliver, Lesta, Dřevostavby - PvMont, Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Pracovní oděvy - Zetra, Proutěné koše - Pedig, Plastimex Prostějov, Solární kolektory a panely - Quantum, Hry a herní konzole, Westranky - tvorba webových stránek, seo , Zdravá výživa, Reality Praha - Inzerce zdarma, Překlady textů, Plesové šaty , svatební šaty na míru i k zapůjčení, salony Praha, Brno, Liberec. Angličtina v Brně - Starfish School of English - škola angličtiny v Brně. Nabízíme firemní, dětské a privátní kurzy anglického jazyka pro Brno a okolí. Ghostshape - webdesign, tvorba www stránek a e-shopu NejNákup.cz vyhledávač zboží, eshopů a cen , Motocykly, motorky Yamaha Kde nakupujete? Stavebnice Jazyková škola NOISIS – výběr ze 40 jazyků! Povlečení, Klimatizace, Klimatizace MIDEA, Zájezdy německých CK , PlayGate.cz - programy a hry zdarma, 119.cz - servis PC, Krby Dvořák, Tvorba webových stránek Ostrava, Dovolená u moře, Výklad karet, Poker online, Recepty online, Poker stůl, Online hry zdarma, PR články, Překlady, korektury, tlumočení, Překlady textů, ZAHRAJTE si nejlepší hry na internetu!, Angličtina nepravidelná slovesa, Svatební kytice, AMK Finance - finanční poradenství a služby, kurz-za-sms.cz, kurz Word, kurz Excel, kurz PowerPoint, kurz Access, Inzerce - PROHLIDNI.CZ Bezplatný inzertní portál,tvorba www stránek..., Garnýže a záclonové tyče, Zateplení, Rok 2012 a další tajemství, Nábytek, Židle, Snowboard, Snowboardy
Copyright © 1998 - 2010 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.