Zápisy do kurzů v novém semestru probíhají do 17.2.2014.

Kurzy angličtiny pro děti v Hradci Králové s kvalifikovanými lektory a rodilými mluvčí. Zápis do kurzů právě probíhá.


Jak se zapsat do pomaturitního studia angličtiny v Pardubicích?

K pomaturitnímu studiu na školní rok 2013/2014 se můžeš přihlásit osobně u nás v kanceláři v Hradci Králové nebo v Pardubicích. Rádi Ti odpovíme na případné otázky, poradíme a pomůžeme se zápisem.


Zapsat se ale můžeš taky online. Stačí stáhnout si přihlášku, tu vyplnit a naskenovanou ji poslat na adresu pomaturitko@evcentrum.cz - do dvou pracovních dní se pak ozveme na uvedené kontakty a domluvíme další postup.

Přihláška se stažení zde: PŘIHLÁŠKA NA POMATURITKO 2013/2014


Vysvětlivky k přihlášce na pomaturitní studium

1. Proč se ptáme na zdravotní pojišťovnu?


Protože v případě, kdy budete mít statut studenta, musíme na Vaší zdravotní pojišťovně nahlásit, že u nás studujete a jste ve školním roce 2013/2014 studentem. Tím pádem Vám nevzniká povinnost platit si zdravotní pojištění. Stačí nám tedy vědět, jaká zdravotní pojišťovna je ta Vaše, a nemusíte se už o nic starat. My to uděláme za Vás :-).

2. Kdy mám právo nárokovat statut studenta na školní rok 2013/2014?


Právo nárokovat na školní rok 2013/2014 statut studenta má každý, kdo v kalendářním roce 2013 úspěšně složí maturitní zkoušku. Je jedno, jestli jste maturitu skládali v lednu, v červnu nebo v září – pokud máte nebo budete mít na maturitním vysvědčení datum složení zkoušek v roce 2013, máte na další pokračování studia s řádným statutem studenta nárok. Pokud jste v červnu neměli svůj den a maturitu skládáte až na podzim, ani to není problém. Na pomaturitko můžete naskočit i v průběhu září či října. Je jen potřeba dát si pozor na to, že statut studenta v našem pomaturitku získáváte až po úspěšném složení maturity. Může se tedy stát, že Vás Vaše střední škola k 31. 8. 2013 odhlásí jako studenta a maturitu složíte až např. 17. 9. My Vás tak jako studenta můžeme přihlásit až od 17.9. , tím pádem budete muset skočit na úřady a vyřídit povinnosti k mezidobí, kdy jste statut studenta neměli. Rádi Vám poradíme, co a jak je potřeba. Stačí nám brnknout a my Vám pomůžeme.

3. Jak můžu hradit kurzovné?


Kurzovné můžete uhradit buď najednou před zahájením školního roku, nebo pomocí našeho splátkového systému. Nabízíme buď možnost rozdělení kurzovného do dvou semestrálních splátek v poměru půl na půl, nebo je možné uhradit před zahájením studia zálohovou splátku ve výši 4900czk a pak od října do května v měsíčních intervalech splátku ve výši 2000czk, celkem tedy 8 splátek. Toto jsou možnosti financování školného, které nabízíme bez navýšení. Další možností je využití splátkového kalendáře zprostředkovaného společností ESSOX, kdy platíte kurzovné rozdělené do 11 splátek ve výši 2090czk, ale jak vidíte, dochází zde k navýšení ceny kurzovného o 10 %.

4. Co jsou to smluvní podmínky a kde je najdu?


Smluvní podmínky vyjadřují základní pravidla, kterými se řídí nákup kurzů v naší jazykové škole a stanovují základní práva a povinnosti našich studentů i samotné jazykové školy. Najdete je na našich webových stránkách nebo na vyžádání u asistentek v kanceláři.

Certifikace jazykové školy

Evropská jazyková cena Label
Evropská jazyková cena LABEL
URS ISO certifikace
Certifikace jazykové výuky ISO 9001, 14001, 27001
Jsme jazyková škola se statutem středoškolského studia
Denní pomaturitní studium dle vyhlášky MŠMT
Cambridge univerzity press
Cambridge certifikace obsahu jazykové výuky
Heubert cerifikace výuka německého jazyka
Hueber certifikace jazykové výuky němčiny
E-learningové jazykové kurzy LANGMAster
LANGMaster certifikace e-learningové jazykové výuky
Asociace učitelů anglického jazyka
Akreditace Asociace učitelů anglického jazyka
Gramatika Cambridge Grammar of English British Council Innovation Awards 2007
Mezinárodně oceněná nejmodernější komunikativní výuka
Jazykový výukový program Face2Face
Výukový program gramatiky oceněný Britskou radou
Jazykové kurzy dle Společného referenčního rámce pro jazyky
Vyučujeme dle Společného referenčního rámce pro jazyky

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium angličtiny, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, YLE, IFCE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

Jazyková škola doporučuje

Naše jazyková škola doporučuje pro studium angličtiny výběr z kvalitních učebnic Cambridge University Press. Tyto knihy si můžete objednat v internetovém knihkupectví Cambridge. Dále doporučujeme tato internetová knihkupectví: www.ajshop.cz, www.bookshop.cz, www.ucebniceknihy.cz. Oxford University Press specializované knihkupectví s nabídkou učebnic OUP. Jazkové učebnice od nakladatelství Oxford University Press, Cambridge University Press a dalších. Internetové knihkupectví nabízející širokou škálu literárních žánrů. Knihy pro malé i velké čtenáře. Poezii, beletrii, mapy, turistické průvodce, to vše pod jednou střechou. Cambridge University Press specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Knihy krásné literatury pro celou rodinu. Macmillan specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Zjednodušená četba nakladatelství Penguin Readers.

Partnerské weby →
Odkazy, Jazyková škola - Esprogress Olomouc, Překlady a korektury textů, Práce, zaměstnání, Hotely, firemní akce a ubytování, Docházka online, Tuning autodoplňky Cartech, Čtyřkolky, Vzdělávací agentura - TSM, E-shop Dárek - dárky, dárkové zboží. keramika, Hasící přístroje, hydranty - Červinka, Izolace - stavebniny Prostějov, Půjčovna lešení - lešení Prenička, Pneu Frýda - nákladní pneumatiky, E-shop Hulman - obuv Tamaris, Kacper, Oliver, Lesta, Dřevostavby - PvMont, Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Pracovní oděvy - Zetra, Proutěné koše - Pedig, Plastimex Prostějov, Solární kolektory a panely - Quantum, Hry a herní konzole, Westranky - tvorba webových stránek, seo , Zdravá výživa, Reality Praha - Inzerce zdarma, Překlady textů, Plesové šaty , svatební šaty na míru i k zapůjčení, salony Praha, Brno, Liberec. Angličtina v Brně - Starfish School of English - škola angličtiny v Brně. Nabízíme firemní, dětské a privátní kurzy anglického jazyka pro Brno a okolí. Ghostshape - webdesign, tvorba www stránek a e-shopu NejNákup.cz vyhledávač zboží, eshopů a cen , Motocykly, motorky Yamaha Kde nakupujete? Stavebnice Jazyková škola NOISIS – výběr ze 40 jazyků! Povlečení, Klimatizace, Klimatizace MIDEA, Zájezdy německých CK , PlayGate.cz - programy a hry zdarma, 119.cz - servis PC, Krby Dvořák, Tvorba webových stránek Ostrava, Dovolená u moře, Výklad karet, Poker online, Recepty online, Poker stůl, Online hry zdarma, PR články, Překlady, korektury, tlumočení, Překlady textů, ZAHRAJTE si nejlepší hry na internetu!, Angličtina nepravidelná slovesa, Svatební kytice, AMK Finance - finanční poradenství a služby, kurz-za-sms.cz, kurz Word, kurz Excel, kurz PowerPoint, kurz Access, Inzerce - PROHLIDNI.CZ Bezplatný inzertní portál,tvorba www stránek..., Garnýže a záclonové tyče, Zateplení, Rok 2012 a další tajemství, Nábytek, Židle, Snowboard, Snowboardy
Copyright © 1998 - 2010 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.