Zápisy do kurzů v novém semestru probíhají do 17.2.2014.

Kurzy angličtiny pro děti v Hradci Králové s kvalifikovanými lektory a rodilými mluvčí. Zápis do kurzů právě probíhá.


Individuální jazykové kurzy - Pardubice

1 na 1


Chcete se učit cizí jazyk a nenašli jste žádný kurz, který by Vám přesně vyhovoval? Máme pro Vás řešení v podobě individuálního kurzu. Kurz sestavíme přesně podle Vašich potřeb, ať už co se týká obsahu, nebo času a místa konání. Na hodiny s lektorem či lektorkou můžete docházet do našich učeben, nebo se výuka může konat ve Vašich prostorách – vše záleží jen na Vás.


Výhodou individuálních kurzů je bezesporu časová flexibilita a fakt, že je kurz sestaven pro Vás na klíč. Na úvod kurzu se setkáte s lektorem/lektorkou a stanovíte si cíle výuky, podle kterých Váš lektor/ka spolu s metodičkou jazykové školy sestaví výukový plán. Na základě této vstupní konzultace také určí nejvhodnější výukové materiály a styl výuky tak, abyste Vašich cílů bezpečně dosáhli.


Individuální kurz je intenzivnější, lektor/ka se věnuje po celou dobu kurzu pouze Vám a tempo probírání látky a postupu záleží jen na Vás. Za čtvrt roku tedy můžete probrat to, co studenti v klasických docházkových kurzech proberou za celý školní rok.


Individuální kurzy nabízíme pro jednotlivce či dvojice studentů, kteří jsou na stejné úrovni a kteří chtějí dosáhnout stejného cíle. Pokud máte zájem o individuální kurzy nebo chcete více informací, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@evcentrum.cz.

VIP kurzy


Máte skupinku 3-5 lidí, chcete vyrazit do zahraničí, či studovat cizí jazyk, ale trochu jinak než v klasických docházkových kurzech? Zajímají Vás jiná témata, chcete se jednostranně zaměřit na konverzaci a budování zásoby, nebo naopak naučit se třeba lépe orientovat v obchodní korespondenci. Nechcete se držet výukových plánů učebnic a rádi byste si sestavili kurz podle sebe?


Pak Vám nabízíme VIP kurzy, které jsou kompromisem mezi kurzy individuálními a kurzy docházkovými. Kurzy jsou určeny pro skupinky 3-5 studentů na přibližně stejné jazykové úrovni. Dalším společným jmenovatelem je pak společný cíl a zájem, který pojí všechny studenty ve skupině. Pokud máte kolegy či kamarády, se kterými byste si rádi sestavili jazykový kurz, vyjdeme Vám rádi vstříc jak obsahově, tak časově. Kurzy se mohou uskutečňovat v našich prostorách nebo u Vás, podle toho, co Vám lépe vyhovuje. Pokud máte zájem o VIP kurzy nebo chcete více informací, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@evcentrum.cz.

Certifikace jazykové školy

Evropská jazyková cena Label
Evropská jazyková cena LABEL
URS ISO certifikace
Certifikace jazykové výuky ISO 9001, 14001, 27001
Jsme jazyková škola se statutem středoškolského studia
Denní pomaturitní studium dle vyhlášky MŠMT
Cambridge univerzity press
Cambridge certifikace obsahu jazykové výuky
Heubert cerifikace výuka německého jazyka
Hueber certifikace jazykové výuky němčiny
E-learningové jazykové kurzy LANGMAster
LANGMaster certifikace e-learningové jazykové výuky
Asociace učitelů anglického jazyka
Akreditace Asociace učitelů anglického jazyka
Gramatika Cambridge Grammar of English British Council Innovation Awards 2007
Mezinárodně oceněná nejmodernější komunikativní výuka
Jazykový výukový program Face2Face
Výukový program gramatiky oceněný Britskou radou
Jazykové kurzy dle Společného referenčního rámce pro jazyky
Vyučujeme dle Společného referenčního rámce pro jazyky

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium angličtiny, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, YLE, IFCE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

Jazyková škola doporučuje

Naše jazyková škola doporučuje pro studium angličtiny výběr z kvalitních učebnic Cambridge University Press. Tyto knihy si můžete objednat v internetovém knihkupectví Cambridge. Dále doporučujeme tato internetová knihkupectví: www.ajshop.cz, www.bookshop.cz, www.ucebniceknihy.cz. Oxford University Press specializované knihkupectví s nabídkou učebnic OUP. Jazkové učebnice od nakladatelství Oxford University Press, Cambridge University Press a dalších. Internetové knihkupectví nabízející širokou škálu literárních žánrů. Knihy pro malé i velké čtenáře. Poezii, beletrii, mapy, turistické průvodce, to vše pod jednou střechou. Cambridge University Press specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Knihy krásné literatury pro celou rodinu. Macmillan specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Zjednodušená četba nakladatelství Penguin Readers.

Partnerské weby →
Odkazy, Jazyková škola - Esprogress Olomouc, Překlady a korektury textů, Práce, zaměstnání, Hotely, firemní akce a ubytování, Docházka online, Tuning autodoplňky Cartech, Čtyřkolky, Vzdělávací agentura - TSM, E-shop Dárek - dárky, dárkové zboží. keramika, Hasící přístroje, hydranty - Červinka, Izolace - stavebniny Prostějov, Půjčovna lešení - lešení Prenička, Pneu Frýda - nákladní pneumatiky, E-shop Hulman - obuv Tamaris, Kacper, Oliver, Lesta, Dřevostavby - PvMont, Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Pracovní oděvy - Zetra, Proutěné koše - Pedig, Plastimex Prostějov, Solární kolektory a panely - Quantum, Hry a herní konzole, Westranky - tvorba webových stránek, seo , Zdravá výživa, Reality Praha - Inzerce zdarma, Překlady textů, Plesové šaty , svatební šaty na míru i k zapůjčení, salony Praha, Brno, Liberec. Angličtina v Brně - Starfish School of English - škola angličtiny v Brně. Nabízíme firemní, dětské a privátní kurzy anglického jazyka pro Brno a okolí. Ghostshape - webdesign, tvorba www stránek a e-shopu NejNákup.cz vyhledávač zboží, eshopů a cen , Motocykly, motorky Yamaha Kde nakupujete? Stavebnice Jazyková škola NOISIS – výběr ze 40 jazyků! Povlečení, Klimatizace, Klimatizace MIDEA, Zájezdy německých CK , PlayGate.cz - programy a hry zdarma, 119.cz - servis PC, Krby Dvořák, Tvorba webových stránek Ostrava, Dovolená u moře, Výklad karet, Poker online, Recepty online, Poker stůl, Online hry zdarma, PR články, Překlady, korektury, tlumočení, Překlady textů, ZAHRAJTE si nejlepší hry na internetu!, Angličtina nepravidelná slovesa, Svatební kytice, AMK Finance - finanční poradenství a služby, kurz-za-sms.cz, kurz Word, kurz Excel, kurz PowerPoint, kurz Access, Inzerce - PROHLIDNI.CZ Bezplatný inzertní portál,tvorba www stránek..., Garnýže a záclonové tyče, Zateplení, Rok 2012 a další tajemství, Nábytek, Židle, Snowboard, Snowboardy
Copyright © 1998 - 2010 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.