Zápisy do kurzů v novém semestru probíhají do 17.2.2014.

Kurzy angličtiny pro děti v Hradci Králové s kvalifikovanými lektory a rodilými mluvčí. Zápis do kurzů právě probíhá.

FAQ - často kladené dotazy

Můžu v průběhu školního roku přijít o statut studenta?


Ano, můžete. Denní pomaturitní studium funguje v rámci statutu studenta podobně, jako ostatní školy. Statut studenta Vám garantuje stát a tím pádem musíte dodržovat státem stanovené podmínky pro získání a udržení si statutu studenta. Nejdůležitější podmínkou udržení statutu studenta je účast na studiu, která nesmí být nižší než 75 %.

Do jaké skupiny budu zařazen/a?


Naprostá většina studentů a studentek preferuje dopolední skupiny, takže se Vám snažíme vyjít vstříc. Pokud se však přihlásí více studentů, než jsme dopoledne schopni pojmout, otevíráme odpolední studium v době od 12 do 15 hodin, což také není k zahození. Nemusíte tak brzy vstávat a domů se vrátíte dřív, než většina lidí přichází z práce ;-) Při skládání skupin se díváme na datum přihlášky a pokud dojde na výběr skupiny, přednost dostane ten, kdo se přihlásil dříve. Nabízíme studium v těchto skupinách:


Vstupní úroveň Úroveň dle ERR Výstupní úroveň Úroveň dle ERR Cambridge zkouška
Začátečník/znalý začátečník A1-A2 Středně pokročilí B1 PET
Mírně/středně pokročilí B1 Pokročilí B2 FCE
Středně pokročilí B1+ Velmi pokročilí C1 CAE

Časy výuky


Dopolední výuka: 8:15 - 11:30

Odpolední výuka: 12:00 - 15:15


Dalším důležitým měřítkem je ale Vaše angličtina. Je nejdůležitější, abyste byli zařazení do správné skupiny podle úrovně, abyste pak přes rok dosáhli co nejlepších výsledků a ve skupině se ani nenudili a ani nebyli naštvaní, že ostatní jsou lepší a Vy jim nerozumíte. Chceme pro Vás vybrat skupinu tak akorát. To děláme pomocí rozřazovacích testů, které se konají v prvním týdnu školního roku a testujeme Vás písemně i ústně z různých oblastí angličtiny, např. z toho, jak rozumíte textu, jak stíháte informace z poslechu, jak jste na tom s gramatikou a se slovíčky…prostě si Vás trochu oťukáme, abyste dostali ty správné spolužáky a správnou úroveň skupiny, kde Vám bude dobře.

Co budeme celý rok dělat?


:-) Celý rok se budete učit se sympatickými mladými lektory a lektorkami a bavit se angličtinou tak, abyste si na konci roku mohli říct, že jste se vážně zlepšili. Protože jsme otevřené zkouškové centrum pro nejznámější a celosvětově nejuznávanější jazykové zkoušky Cambridge English, máte tu výhodu, že se na tyto zkoušky v rámci studia budete připravovat. Naši lektoři jsou na angličtinu a Cambridge zkoušky odborníci, a tak Vás dokáží během studia s jistotou nasměrovat k úspěšnému zvládnutí zkoušek na konci roku. Navíc od nás na zkoušky dostanete slevu 25 %. Navíc pořádáme během roku anglické studentské akce v podobě různých soutěží, kina, výletů nebo třeba jen posezení s rodilými mluvčí a povídání o čemkoli. U nás, se tak určitě nudit nebudete.

Kde bude pomaturitko probíhat?


V našich učebnách vybavených dataprojektory a internetem. V Hradci Králové jsou učebny v centru města v areálu gymnázia Boženy Němcové na Pospíšilově třídě. V Pardubicích bude ve školním roce 2013/2014 výuka probíhat v budově Gymnázia Mozartova, vzdáleného jednu zastávku autobusem nebo 14 minut pěšky od hlavního vlakového a autobusového nádraží.

Certifikace jazykové školy

Evropská jazyková cena Label
Evropská jazyková cena LABEL
URS ISO certifikace
Certifikace jazykové výuky ISO 9001, 14001, 27001
Jsme jazyková škola se statutem středoškolského studia
Denní pomaturitní studium dle vyhlášky MŠMT
Cambridge univerzity press
Cambridge certifikace obsahu jazykové výuky
Heubert cerifikace výuka německého jazyka
Hueber certifikace jazykové výuky němčiny
E-learningové jazykové kurzy LANGMAster
LANGMaster certifikace e-learningové jazykové výuky
Asociace učitelů anglického jazyka
Akreditace Asociace učitelů anglického jazyka
Gramatika Cambridge Grammar of English British Council Innovation Awards 2007
Mezinárodně oceněná nejmodernější komunikativní výuka
Jazykový výukový program Face2Face
Výukový program gramatiky oceněný Britskou radou
Jazykové kurzy dle Společného referenčního rámce pro jazyky
Vyučujeme dle Společného referenčního rámce pro jazyky

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM – jazykové kurzy

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium angličtiny, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge (angličtina), FCE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a e-learningový systém angličtina online. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny je certifikována dle ISO 9001, 14001, 27001.

Cambridge zkoušky – PET – FCE

Nejvýhodnější Cambridge zkoušky v ČR - KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, YLE, IFCE, ILEC, TKT za bezkonkurenčně výhodné ceny více jak 10 x ročně v písemné a PC podobě!

Jazyková škola doporučuje

Naše jazyková škola doporučuje pro studium angličtiny výběr z kvalitních učebnic Cambridge University Press. Tyto knihy si můžete objednat v internetovém knihkupectví Cambridge. Dále doporučujeme tato internetová knihkupectví: www.ajshop.cz, www.bookshop.cz, www.ucebniceknihy.cz. Oxford University Press specializované knihkupectví s nabídkou učebnic OUP. Jazkové učebnice od nakladatelství Oxford University Press, Cambridge University Press a dalších. Internetové knihkupectví nabízející širokou škálu literárních žánrů. Knihy pro malé i velké čtenáře. Poezii, beletrii, mapy, turistické průvodce, to vše pod jednou střechou. Cambridge University Press specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Knihy krásné literatury pro celou rodinu. Macmillan specializované knihkupectví s nabídkou renomovaného nakladatelství. Zjednodušená četba nakladatelství Penguin Readers.

Partnerské weby →
Odkazy, Jazyková škola - Esprogress Olomouc, Překlady a korektury textů, Práce, zaměstnání, Hotely, firemní akce a ubytování, Docházka online, Tuning autodoplňky Cartech, Čtyřkolky, Vzdělávací agentura - TSM, E-shop Dárek - dárky, dárkové zboží. keramika, Hasící přístroje, hydranty - Červinka, Izolace - stavebniny Prostějov, Půjčovna lešení - lešení Prenička, Pneu Frýda - nákladní pneumatiky, E-shop Hulman - obuv Tamaris, Kacper, Oliver, Lesta, Dřevostavby - PvMont, Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, Pracovní oděvy - Zetra, Proutěné koše - Pedig, Plastimex Prostějov, Solární kolektory a panely - Quantum, Hry a herní konzole, Westranky - tvorba webových stránek, seo , Zdravá výživa, Reality Praha - Inzerce zdarma, Překlady textů, Plesové šaty , svatební šaty na míru i k zapůjčení, salony Praha, Brno, Liberec. Angličtina v Brně - Starfish School of English - škola angličtiny v Brně. Nabízíme firemní, dětské a privátní kurzy anglického jazyka pro Brno a okolí. Ghostshape - webdesign, tvorba www stránek a e-shopu NejNákup.cz vyhledávač zboží, eshopů a cen , Motocykly, motorky Yamaha Kde nakupujete? Stavebnice Jazyková škola NOISIS – výběr ze 40 jazyků! Povlečení, Klimatizace, Klimatizace MIDEA, Zájezdy německých CK , PlayGate.cz - programy a hry zdarma, 119.cz - servis PC, Krby Dvořák, Tvorba webových stránek Ostrava, Dovolená u moře, Výklad karet, Poker online, Recepty online, Poker stůl, Online hry zdarma, PR články, Překlady, korektury, tlumočení, Překlady textů, ZAHRAJTE si nejlepší hry na internetu!, Angličtina nepravidelná slovesa, Svatební kytice, AMK Finance - finanční poradenství a služby, kurz-za-sms.cz, kurz Word, kurz Excel, kurz PowerPoint, kurz Access, Inzerce - PROHLIDNI.CZ Bezplatný inzertní portál,tvorba www stránek..., Garnýže a záclonové tyče, Zateplení, Rok 2012 a další tajemství, Nábytek, Židle, Snowboard, Snowboardy
Copyright © 1998 - 2010 EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.